Kira Hukuku    
14 Jun 2006   02:40:08 am
Kira Hukuku
Kira Hukuku sitesi açıldı.
Bu hukuk dalında avukat ve hukukçuların çalışmalarını kolaylaştıracak Kira Hukuku yasal mevzuatına, Kira Hukuku kanunları, Kira Hukuku içtihatları, Kira Hukuku makaleleri ve Kira Hukuku haberlerine ulaşabilirsiniz.
Yine Kira Hukuku hakkında her türlü hukuki güncel bilgiyi alabileceğiniz, hukukçu , avukat ve konuya ilgi duyanlar hukuk severler için Kira Hukuku forumlarına katılabilirsiniz.
Amacımız Kira Hukuku hakkında Türk hukukunda varolan kaynakları biraraya toplamak ve bu yönde bir kütüphane teşkil etmektir. Bunu yaparken Kira Hukuku hakkındaki tüm hukuk siteleri, avukatlık siteleri, hukuk büroları siteleri ve tüm hukuk kaynaklarını da derlemeye çalışılacağız.
Diğer taraftan yanlızca Türk Hukuku değil, Kira Hukuku hakkındaki Yabancı hukuk siteleri ve kaynaklarını da sizlere sunmaya çalışacağız.
Kategori : Genel | Ekleyen kişi : admin | Yorumlar[0] | Trackbacks [0]
14 Jun 2006   02:40:08 am
Kira Hukuku Haberleri
Kira Hukuku Haber kısmı ile konu ile ilgili hukuki haberlere ulaşabilirsiniz.
Alternatif Hukuk Haberleri
Kategori : Haber | Ekleyen kişi : admin | Yorumlar[0] | Trackbacks [0]
14 Jun 2006   02:40:08 am
Kira Hukuku Mevzuatı
Kira Hukuku Mevzuat kısmından kira hukuku ile ilgili kanun, tüzük, yönetmelik, içtihat, kira hukuku makaleri ve bilimsel incelemelere ulaşabilirsiniz.

Bu bölümde tahliye davaları, kira tespit (arttırım)davaları, uyarlama davaları, fuzuli işgal gibi kira hukukundan doğan davaları inceleyebilirsiniz.


Alternatif Mevzuat


Kira Hukuku Mevzuatı


Gayrımenkul Kiraları Hakkında KanunTaşınmaz Mal Zilyedliğine Yapılan Tecavüzlerin önlenmesi hakkında kanunTahliye Edilen Taşınmazın Eski Kiracıya Yeniden Kiralanması ZorunluluğuAboneliğini iptal ettirmeyen kiracı, kiralananı tahliye etse de, aboneliği dolayısıyla sorumluluğu devam ederBirden çok yılı kapsayan kira sözleşmelerinde her bir yılın kira bedeli açıkça gösterilmiş veya miktarının açıkça belirlenmesini sağlayacak artış kuralı getirilmiş ise, getirilen bu artış kuralına tarafların, sözleşmeye bağlılık kuralı gereği uymaları zorunludurKira Artış OranlarıIki Haklı İhtar nedeniyle tahliyeKiracılık İlişkisinde KDV Hakkında Karar
Kategori : Mevzuat | Ekleyen kişi : admin | Yorumlar[0] | Trackbacks [0]
14 Jun 2006   02:40:08 am
Kira Hukuku Forumları
Kira Hukuku forum kısmından kira hukuku ile ilgili tartışma ve yeniliklere ulaşabilir, Kira Hukuku hakkında bilgi alış verişi yapabilirsiniz.

Önerilen : Hukuk Forumu


Kira Hukuku Forumları
Kategori : Tartışma | Ekleyen kişi : admin | Yorumlar[0] | Trackbacks [0]
 1
Apr 2017 Mayis 2017 Jun 2017
P P S Ç P C C
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kategoriler
Genel[1]
Haber[1]
Mevzuat[1]
Tartışma[1]
En Yeni
Kira Hukuku Mevzuatı
Kira Hukuku Haberleri
Kira Hukuku Forumları
Kira Hukuku
Arşiv
Haziran 2006[4]
Üye Listesi
admin[4]
Ara
Uyarlama
Hukuk Dalları
Hukuk Siteleri
Hukuki NET
Hukuk Arama Motoru
TC Kanunları
Avukat TR
Avukat Dizini
Avukatlar
Özel Güvenlik
Hukuk Haberleri
Yargı kararları
Mevzuat
Yabancı Hukuk Siteleri
Legal News
Turkish Law
JGVG
Almanca Hukuk
Law Directory
Hukuk Anasayfa
Powered by Hukuku Net Copyright © 2006 & Hukuk Branşları

Aile    Anayasa    Avrupa Birliği    Avukatlık    Bankacılık    Basın    Bilişim    Borçlar    Boşanma    Çevre    Ceza    Ceza Usul    Deniz    Devletler    Eşya    Fikir ve Sanat Eserleri    Gayrımenkul    Icra    Idare    Idari Yargılama    Iflas    Ihale    Imar    Internet    Islam       Kamu    Kat Mülkiyeti    Kıymetli Evrak    Kira    Mal Rejimleri    Marka - Patent    Medeni Usul    Miras    Rekabet    Reklam    Roma    Sağlık    Sermaye Piyasası    Sigorta    Şirketler    Sosyal Güvenlik    Spor    Tazminat    Ticaret    Tüketici    Vatandaşlık    Vergi   


Hosting Hizmetleri   TOPlist   sponsored by